Sporta spēles
Smuku muiža

Sporta spēles

Sporta spēļu organizatoriem piedāvājumā ir 22 ha plaša un labiekārtota teritorija, un aktīvās atpūtas iespējas sporta kompleksā:

Sporta laukumi:

2 futbola ( 936 m2 ),

2 volejbola ( 117 m2 ),

strītbola ( 188,5 m2 ).

skatuve ( 28 m2 ),

6 karogu masti un skatītāju tribīnes,

7 tualetes ( 4 gab. siev./3 gab. vīr.) un 2 dušas,

peldvieta un laivu noma,

elektrības pieslēguma iespēja ( pievienota teritorijas karte ),

autostāvvieta,

ugunskura vieta.

 

Dalībniekiem ir pieejamas naktsmītnes līdz 150 personām ( t.sk. 116 gultasvietas un 34 papildvietas), ja sporta spēlēs ir vairāk dalībnieki, tad pārējiem ir teltsvietas labiekārtotos laukumos, kuri ir apgaismoti un kuros ir sausās tualetes.

Sporta spēlēs tiek piedāvātas gan visu dalībnieku kompleksā ēdināšana, gan atsevišķu grupu ēdināšana, kā arī, iepriekš saskaņojot ar pasākuma organizatoriem, visu pasākuma laiku teltī darbosies bārs, kurā ir gan alkoholiski, gan atspirdzinoši dzērieni, smalkmaizītes un uzkodas. Atkarībā no dalībnieku skaita ēdināšana notiek gan teltī, gan banketu zālēs.

Sacensību un spēļu starplaikos atpūtas cienītājiem ir iespēja pastaigāties pa teritoriju, iznomāt laivas un pamakšķerēt.

Kompleksa personāls iespēju robežās palīdzēs noorganizēt apsardzes, medicīniskās palīdzības un pasākuma organizatora pakalpojumus.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Piekrītu